Лікування гаймориту

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР — КЛІНІКА ДОКТОРА ОНУТЧАКА
Спіпраця стоматолога та отоларинголога в комплексному лікуванні хронічних та гострих одонтогених гайморитів полягає в паралельному веденні лікувального процесу за причинно-наслідковим принципом.

Так зокрема санація зуба та запальних змін довкола нього передбачає як ендодонтичне або ощадне хірургічне лікування та загальне медикаментозне лікування і паралельно локальне лікування синуситу внаслідок запалення періодонту
Локальне лікування синуситу отоларингологом має на меті елімінувати патологічний вміст при носових пазух (гній, поліпи,кисти) та забезпечити функціональність остеомеатального комплексу при носових пазух.

Перше здійснюється в спосіб проведення пункції гайморової пазухи або безпункційними способами.

Друге (відновлення функціональності остеомеатального комплексу при носових пазух) надзвичайно важливе для подальшого стану одужання, здійснюється методом ендоскопічної хірургії на природніх шляхах відтоку з пазух і безпосередньо в при носових пазухах (усунення кист, поліпів)

Хірургічне лікування здійснюється за принципом функціональності, а значить й ощадності по відношенню до тканин і структур, що оточують патологічний процес, і проводиться сучасними ендоскопічними методиками.

Такий підхід дозволяє оптимізувати в часі лікувальний процес, пришвидшити термін одужання, досягнути відновлення функції, суттєво скоротити час регенерації.

Тому значно швидше можна приступити до реконструктивного етапу лікування (відновлення жувальної функції естетичного та психологічного благополуччя).
Залишилися питання?
Якщо у Вас залишилися питання чи Ви хочете отримати консультацію, залиште дані у формі нижче
Оберіть напрямок, який Вас цікавить

Інші послуги у даній сфері

Лікування гаймориту