Ендоскопічний синус ліфт

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР — КЛІНІКА ДОКТОРА ОНУТЧАКА
Верньощелепові синуси - це порожнини, які виповнені повітрям, знаходиться під орбітами, поблизу і по бокам від порожнини носа, а знизу в товщі кістки альвеолярного гребеня контактують з задніми (верхніми боковими) зубами.

Корені цих зубів можуть виходити високо в порожнину верхньощелепових синусів і при запланьних процесах навіть поширюватись в порожнину пазухи (одонтогений гайморит). З плином часу, в процесі лікування, санації гнійно-запальних станів, а подекуди і травм може настати втрата верхніх бокових зубів, а за нею атрофія(зменшення товщі) альвеолярного паростка і, як наслідок, збільшення пневматизації самої верхньощелепової комори.

Витончення альвеолярного гребеня може створювати проблему на наступному етапі відновлення зубів три встановлення імплантів. Тому для їх встановлення, а в подальшому відповідного на них навантаження необхідно наростити кісткову товщу для стійкої та тривалої фіксації імплантів.

Така операція субантральна аугментація, синус-ліфт може проводитися за показами закритим або відкритим методом з відшаруванням слизівки та встановлення під неї кісткового матеріалу. В великій мірі успіх такої операції залежить від вільного відтоку слизу з пазухи через природній отвір ( складова остео меатального комплексу) для правильного функціонування пазухи.

Оцінка стану пазухи проводиться спільно лікарем отоларингологом та хірургом-імплантологом, аналізуючи дані комп'ютерної томографії лицевого черепа та ендоскопічного дослідження порожнини носа на передопераційному етапі.

Малоінвазивність стало вимогою сьогодення та стандартом сучасної медицини. Саме за допомогою ендоскопічного обладнання ми можемо досягнути менш травматичного доступу до зони хірургічного інтересу так і збільшення візуалізації операційного поля. В деяких випадках дозволяє виконати і більший об'єм операції.

Основним завданням ендоскопічного підходу є візуалізація складно доступних місць та прецензійне заповнення дна гайморової пазухи для подальшого встановлення дентальних імплантатів.

Залишилися питання?
Якщо у Вас залишилися питання чи Ви хочете отримати консультацію, залиште дані у формі нижче
Оберіть напрямок, який Вас цікавить