Терапевтична стоматологія

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР — КЛІНІКА ДОКТОРА ОНУТЧАКА

Коли реставрація зубів
допоможе?

Серед проблем, які дозволяє вирішити реставрація зубів, є:
— Відновлення форми зубів.
— Відновлення зубного ряду.
— Відновлення якості емалі.
Відновлення форми зубів. Травми у вигляді уламків та щербинок, неестетична клиноподібна форма або декілька міліметрів емалі, що стерлася, візуально роблять людину старшою. Реставрація зубів і, зокрема, нарощування дозволяють легко і безслідно усунути ці дефекти, повернувши емалі первинну бездоганність.

Відновлення зубного ряду. Реставрація зубів може вирішити і багато задач із галузі ортодонтії – візуально вирівняти розташування зубів і усунути треми між ними.

Відновлення якості емалі. Ерозії, потертості, темний непривабливий колір емалі, яку вже неможливо освітлити – ще ряд проблем, з яким легко впорається художня реставрація зубів.

Лікування карієсу та його ускладнень —
Терапевтична стоматологія
Основне завдання терапевтичної стоматології – лікування карієсу та його ускладнень.
Карієс — серйозна проблема. З нього починаються запальні ураження зуба — пульпіт, періодонтит, хроніосептичні стани і навіть пухлиноподібні процеси. Тож ліпше його уникнути, аніж чекати, доки біль зажене до стоматологічного крісла. Та й лікувати карієс потрібно якомога раніше.

Якщо зуби реагують на кисле, солодке, холодне, гаряче, або Ви відчуваєте дискомфорт і легкий біль при надкушуванні – необхідно терміново записатися на прийом до лікаря-стоматолога, щоб вчасно виявити проблему, пов'язану із розвитком карієсу і попередити його ускладнення – пульпіт (запалення нервової тканини зуба) та періодонтит (запалення тканин навколо кореня зуба).

Якщо ж болить зуб або турбує «нічний» біль, значить у Вас запалення кореневих каналів зуба, і в цьому випадку допомога стоматолога-терапевта просто необхідна для уникнення запалення кісткової і м'яких тканин щелепи (абсцесів, так званого флюсу).
Звертайтеся до нас, і ми оперативно проведемо відповідне лікування. Наші фахівці, використовуючи найновітніші матеріали та технології, професійно вирішать усі Ваші проблеми в найкоротші терміни.
Залишилися питання?
Якщо у Вас залишилися питання чи Ви хочете отримати консультацію, залиште дані у формі нижче
Оберіть напрямок, який Вас цікавить