Клініка доктора Онутчака: сучасна стоматологія у Львові

Стоматологія — це розділ медицини, проблематикою якого є діагностика та лікування зубів, ротової порожнини, щелеп та відновлення втрачених чи уражених тканин. Вона є однією з найдавніших медичних галузей, оскільки перші свідчення про її існування датуються ще 7 тис. років до н.е. В аналіз методів «лікування» зубів у ті часи краще не заглиблюватися, адже вони не завжди були гуманними. Сучасна ж стоматологія — це інноваційні технології, функціональне обладнання, безпечні надійні матеріали. Все це разом забезпечує можливість безболісного та якісного лікування й відновлення зубів та розв'язання інших проблемних моментів в ротовій порожнині. Клініка доктора Онутчака у Львові — це стоматологія, яка основана на професіоналізмі та індивідуальному підході до кожного пацієнта.

Послуги стоматолога у Львові: якісний підхід для відновлення вашої посмішки

Знайти людину, особливо старшого віку, яка б не мала травматичного досвіду лікування зубів, досить важко. Дентофобія — це одна з причин постійного відкладання візитів до лікаря-стоматолога. Внаслідок цього проблеми лише погіршуються, викликаючи ще більший страх. Подолати його можна лише обравши гарного стоматолога.

Приватна стоматологія у клініці доктора Онутчака у Львові пропонує такі види послуг:

 • Терапевтична стоматологія: до компетенції лікарів стоматологів-терапевтів входить профілактики захворювань зубів, слизової рота та навколозубних тканин. Наші пацієнти можуть скористатися послугами з лікування карієсу та його ускладнень (пульпіт, періодонтит), ерозії, а також подолати наслідки травм та інших патологій зубів. Терапевтична стоматологія застосовує сучасні методи, які дозволяють не просто вилікувати карієс, установивши пломбу, а повністю реставрувати зуб відповідно до естетичних норм (відновлення форми зубів та якості емалі, відновлення зубного ряду тощо). Ви можете звернутися до наших стоматологів-терапевтів у Львові з будь-якими проблемами.

 • Ортопедична стоматологія: таке лікування необхідне у випадку неможливості розв'язання проблеми лише терапевтичними методами — відсутні один або кілька зубів. Сучасна стоматологія використовує методи відновлення зубного ряду без зниження якості життя пацієнтів. Один із них — встановлення імплантатів. Також ортопедична стоматологія у нашій клініці у Львові застосовує такі методи, як встановлення різних видів зубних коронок (металевих, керамічних, металокерамічних), вкладок, вінірів та люмінірів (тонкі накладки на передні зуби з метою відновлення естетики), зубні протези (знімні та бюгельні).

 • Хірургічна стоматологія: ви можете отримати такі види послуг у Львові, як звичайне та атипове видалення зубів, ампутація та гемісекція коренів, резекція верхівок коренів, кісткова пластика та пластика ясен, видалення кіст, лазерне видалення доброякісних новоутворень, імплантація зубів тощо. У клініці доктора Онутчака у Львові застосовують такий сучасний метод втручання як п'єзохірургія — розпилювання кісткової тканини за допомогою ультразвукових мікровібрацій. Його переваги — точність, можливість уникнення пошкодження м'яких тканин, менше болю для пацієнта, швидке відновлення, менший набряк. П'єзохірургія у стоматології застосовується з метою атравматичного видалення складних зубів, при підготовці місця для зубних імплантатів, у пародонтальній терапії, при кістковій пластиці тощо. Ми займаємось також лікуванням гайморитів. Центр надає послуги ендоскопічної щелепно-лицевої хірургії (видалення кист з різних локацій верхньої та нижньої щелеп, придаткових пазух носа), ендоскопічного синус ліфту (відкритий та закритий). ЛОР-спеціалісти та стоматологи співпрацюють при проведенні певних маніпуляцій.

 • Імплантація зубів: встановлення дентальних імплантатів — це свого роду заміна коренів зубів. Вони закріплені в кістці і візуально не помітні. Використовуються з метою підтримання коронок, мостів чи протезів. Імплантати виготовляються з титану, який є легким, міцним біоінертним матеріалом, не відторгається організмом як чужорідне тіло. Титан з часом остеоінтегрується, тобто зростається з кісткою. Імплантація у стоматології забезпечує стабільність і форму прикусу, дозволяє налагодити функцію повноцінного жування, повністю відновлює естетику. Прийнявши рішення про протезування на імплантатах, лікарі клініки доктора Онутчака у Львові враховують всі індивідуальні особливості пацієнта та його побажання.

 • Лікування захворювань ясен: здоров'я ясен напряму впливає на стан зубів. Огляд пародонту — це обов'язкове обстеження під час візиту до стоматолога або стоматолога-гігієніста. За допомогою спеціального інструмента лікар вимірює ясенну борозну — глибину пародонтальної кишені. У нормі вона дорівнює 3 мм, кровотеча відсутня. Гінгівіт є першою стадією пародонтиту, коли зубний наліт та продукти життєдіяльності мікроорганізмів спричиняють подразнення ясен, провокують кровотечі. Наступна стадія — перетворення зубного нальоту на зубний камінь. Через це ясна починають відходити від зубів, кишені поглиблюються, заповнюються бактеріями та гноєм. Звернутися до лікаря необхідно на першій стадії, оскільки ігнорування проблеми може призвести до ускладненого пародонтиту, руйнування та втрати зубів. Стоматологія у Львові застосовує сучасні методи лікування ясен, які будуть застосовані з урахуванням стану здоров'я пацієнта.

 • Трансплантація зубів: ще один прогресивний метод відновлення зубного ряду у сучасній стоматології. У своїй клініці у Львові ми застосовуємо аутотрансплантацію — переміщення власного здорового зуба пацієнта з однієї зони в іншу, де у ньому є більша потреба. Це може бути заміна зубами «мудрості» пошкоджених молярів або трансплантація молочного ікла у дітей на місце втраченого різця.

 • Лікування під мікроскопом: дентальний мікроскоп — це оптичний пристрій, за допомогою якого можна додатково освітлити та збільшити ділянку, яка потребує лікування. Завдяки цьому можна побачити мінімальні анатомічні особливості, межу між здоровими та ушкодженими тканинами, патологічні зміни у початковій стадії. Використання мікроскопа у деяких випадках дозволяє звести практично до нуля лікарські помилки.

 • Лікування під наркозом: у клініці доктора Онутчака у Львові застосовуються різні види загального знеболення — інгаляційне (масочне), внутрішньовенна седація, загальний внутрішньовенний наркоз. Наркоз у стоматології використовується строго за показаннями з метою позбавлення пацієнта больових відчуттів.

 • Дитяча стоматологія: у клініці приділяємо особливу увагу нашим маленьким пацієнтам. Адже головне завдання дитячого лікаря-стоматолога — створення доброзичливої атмосфери, налагодження контакту з дитиною, допомога їй у подоланні страху перед лікуванням та оглядом. Ми використовуємо найкраще обладнання у Львові, лікувальні та знеболювальні препарати, безпечні для дитячого організму. Дитяча стоматологія пропонує такі послуги, як гігієна тимчасових зубів, пломбування, видалення, фторування зубів, виправлення прикусу тощо.
Стоматологія у клініці доктора Онутчака у Львові — це весь спектр висококваліфікованих послуг для наших пацієнтів.

Переваги нашого відділу стоматології: чому нас обирають у Львові

Наша клініка забезпечує такі переваги:
 • бездоганна гарантована якість різних видів стоматологічних послуг;
 • точність діагностики з використанням сучасного обладнання;
 • одні з найдоступніших у Львові цін;
 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
 • постійне підвищення кваліфікації лікарів, запровадження новітніх технологій, використання сучасного обладнання, безпечних та якісних матеріалів та медикаментів.
Завітайте до нас і переконайтеся — здоров'я ваше та ваших дітей в руках справжніх професіоналів!